Kategorie

Wysyłka w 24h

wysyłka DPD   wysyłka DHL

wysyłka Poczta Polska   wysyłka UPS

NC+ telewizja na kartę usługa z CAM CI+

Kod towaru: 004609
Producent: NC+
Kod EAN: 5901549321890
Waga: 0.2 kg
Dostępność:
szt.
Cena netto: 202,78 zł / szt. 219,00 zł / szt.
nc+ telewizja na kartę z modułem CAM CI+ HD 4K Jeden miesiąc z Pakietem Start+, dodatkowo jeden miesiąc pakietu CANAL+Usługa telewizyjna ,,nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem CAM pozwala na dostęp na okres jednego miesiąca do ponad 130-u kanałów, w tym 45-u w jakości HD, z pełną ofertą ośmiu kanałów Canal+ - bez konieczności podpisywania umowy.

 

UWAGA!

Moduł współpracuje z odbiornikami satelitarnymi i telewizorami zgodnymi ze standardem CI+.
Przed zakupem Modułu CAM CI+ upewnij się u Sprzedawcy lub Producenta Twojego odbiornika satelitarnego, że jest on wyposażony w slot CI+ i będzie poprawnie współpracował z takim typem sprzętu. Odbiór programów z oferty nc+ wymaga odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2 i MPEG-4. Rekomendowane jest korzystanie z odbiornika HD, UHD lub 4K. Programy nadawane w ramach oferty nc+ są udostępniane za pośrednictwem satelity Hot Bird 13E. Informacje o parametrach kanałów dostępne są na stronie ncplus.pl.
Moduł CAM CI+ umożliwia odbiór programów udostępnianych w ramach oferty nc+, kodowanych w systemie dostępu warunkowego Nagra HD, UHD, 4K zgodnych z DVB-S2, CI+.


Moduł pracuje wyłącznie w systemie CI+ i jest obsługiwany jedynie przez urządzenia obsługujące ten standard tj. tunery satelitarne i telewizory z wbudowanym tunerem SAT posiadające odpowiedni opis lub logo