Kategorie

Wysyłka w 24h

wysyłka DPD   wysyłka DHL

wysyłka Poczta Polska   wysyłka UPS

Moduł SFP GBIC-102 - MM / LC

Kod towaru: 004961
Producent: INNY
Waga: 0.05 kg
Dostępność:
szt.
Cena netto: 55,00 zł / szt. 67,65 zł / szt.
Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)

Moduł SFP GBIC-102, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)

  • Zastosowanie: Moduł SFP GBIC-102 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie wielomodowym (MM) przy użyciu dwóch włókien światłowodowych zakończonych złączem optycznym typu LC
  • Typ światłowodu: wielomodowy (MM) – 50/125μm, 62,5/125μm
  • Prędkość transmisji: 1,25Gb/s
  • Zasięg transmisji: do 2km
  • Typ złączy optycznych: 2xLC
  • Długość fali Tx/Rx: 1310nm / 1310nm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Zasilanie: 3,3VDC (zasilanie z portu SFP)
  • Wbudowany układ DDM (układ cyfrowej diagnostyki)
  • Moduł posiada system blokady zatrzaskowej złącz optycznych

Uwagi:
Dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-102