Kategorie

Wysyłka w 24h

wysyłka DPD   wysyłka DHL

wysyłka Poczta Polska   wysyłka UPS

Moduł SFP GBIC-104 - SM / SC

Kod towaru: 004963
Producent: INNY
Kod EAN: 5902135310328
Waga: 0.05 kg
Dostępność:
szt.
Cena netto: 89,00 zł / szt. 109,47 zł / szt.
Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO)

Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO)

  • Zastosowanie: Moduł SFP GBIC-104 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy użyciu jednego włókna światłowodowego zakończonego złączem optycznym typu SC
  • Typ światłowodu: jednomodowy (SM) – 8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm
  • Prędkość transmisji: 1,25Gb/s
  • Zasięg transmisji: do 20km
  • Typ złączy optycznych: 1xSC
  • Długość fali Tx/Rx: 1550nm / 1310nm
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Zasilanie: 3,3VDC (zasilanie z portu SFP)
  • Wbudowany układ DDM (układ cyfrowej diagnostyki)
  • Moduł posiada system blokady zatrzaskowej złącz optycznych

Uwagi:
Dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-103